Grup lavamani ATOMIX 3.0

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:29726

Cmimi:

Çmimi i rregullt 12,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 12,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Grup lavamani ATOMIX 3.0

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

Linja Atomix 3.0 është një nga sferat historike të Paini, me formë tradicionale dhe
dizajn klasik.

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

ID - D1CR211G

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!