Grup lavamani Nove

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:17201

Cmimi:

Çmimi i rregullt 12,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 12,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Grup lavamani Nove

  • Lartësia e grykës - 7.6 cm
  • Lartësia - 12.5 cm
  • Thellesi - 15.2 cm
  • Gjatësia e grykës - 10.7 cm
  • Fisheku qeramike
  • Vrimat e montimit - 1 vrimë
  • Gjerësia - 4.8 cm

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

ID - 09YO211TC

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!