Grup lavamani Ventus

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:10109

Cmimi:

Çmimi i rregullt 8,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Grup lavamani Ventus

Është gamë ideale Paini e krijuar për një tualet bashkëkohorë dhe thelbësore.

Një harmoni gjeometrike, një kombinim formal që shpreh pastërtinë, butësinë dhe saktësinë

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

ID - 93CR211HSR

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!