Grup lavapjate Slim Monarch Bronz

Alveus

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:31873

Cmimi:

Çmimi i rregullt 18,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 18,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

ALVEUS

Grup lavapjate Slim Monarch Bronz

ID - 1134835

Alveus është padyshim një prodhues i rubinetave të kuzhinës me cilësi të lartë , i cili zgjedh vetëm materiale të dobishme për shëndetin për të gjitha pjesët e integruara të rubinetit dhe në këtë mënyrë plotëson të gjitha standardet shëndetësore të përshkruara nga Instituti për Mbrojtjen e Shëndetit. 

  • Rubinetat Alveus mund të përshtaten në një lavaman me fytyrë majtas ose djathtas.
  • Presioni i punës i pajisjeve është nga 0,5 në 8 bar (rekomandohet 1 deri në 5 bar).
  • Disa modele të rubinetave të kuzhinës janë të pajisura me një dorezë tërheqëse dhe një funksion dushi, dhe disa rubineta janë plotësisht fleksibël dhe për këtë arsye janë të përshtatshme për montim nën një dritare.
  • Pajisjet Alveus kanë dy tuba fleksibël me lidhje 3/8" për instalim të lehtë dhe të shpejtë në një sistem furnizimi me ujë të dyfishtë (të nxehtë-të ftohtë).
  • Rubinetat e kuzhinës kanë disqe qeramike dhe doreza metalike që sigurojnë përdorim të besueshëm dhe afatgjatë.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!