Hapese vrimash 35mm Diamant DrySpeed

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Bosch

Hapese vrimash 35mm Diamant DrySpeed

Hapse vrimash me diamant të thatë, me madhësi M35, 35mm x 35mm, në ngjyrë argjendi. Ky hapes është i përshtatshëm për pllaka të buta të mureve, pllaka të dyshemeve dhe gurë natyral shumë të fortë. Mund të përdoret në mullinj këndesh.

ID - 2608587121

Çmimi i rregullt 10,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:15311

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!