Hapese vrimash Speed Multi Construction

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:16211

Cmimi:

Çmimi i rregullt 4,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Bosch

Hapese vrimash Speed Multi Construction

Sharre per hapje vrimash me ngjyrë të zezë dhe me diametër prej 25 mm ose 76 mm. Kjo hapese është e dizajnuar për përdorim me një ndërprerës të fuqisë Power-change.  Materiali i sharres është metal karburi dhe është i përshtatshëm për përdorim me gur, dru, PVC dhe murari. Gjatësia e punimit është 60 mm.

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!