Hybrid Multi-Primer

Dinova

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:10315

Cmimi:

Çmimi i rregullt 17,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 17,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Dinova

Hybrid Multi-Primer

12.5 L

Konsumi: Perafersisht 200 ml/m²

Karakteristikat:

  • I përshkueshëm nga avujt e ujit
  • Pa tretës
  • Redukton ndjeshëm thithjen e ujit
  • Redukton rrezikun e lulëzimit alkalik
  • Nxitës ngjitjeje për bojëra silikate dispersioni
  • Përdoret jashtë dhe brenda
  • Vjen në nuanca
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!