Kabine dushi katrore me xham transparent ECO QUAT

Kolpa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:14835

Cmimi:

Çmimi i rregullt 33,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 33,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Kolpa

Kabine dushi katrore me xham transparent

TKK ECO QUAT

Faktori hidroizolues
Kabinat e dushit Eco Quat kanë një faktor hidroizolues F1, që do të thotë se kanë një kornizë alumini me veti të shkëlqyera rezistente ndaj ujit.

Zgjedhja e duhur kur bëni dush shpesh dhe përdorni dushe masazhi me sasi të mëdha uji.

Krahët e derës të lëvizshme
Mentesha të kromuara me funksion ngritës e bëjnë pastrimin më të lehtë.

Permasa: 80 x 80 dhe 90 x 90 cm

Lartësi - 185 cm

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!