Kabine dushi Orbit katrore me xham Akulli

Sanica

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Sanica

Kabine dushi Orbit katrore

Xham Akulli 5 mm

Karakteristikat kryesore të Kabines së dushit Orbit :

  1. Dizajni: Kabina e dushit "Orbit" ka një dizajn modern dhe elegant, i cili përshtatet lehtësisht me estetikën e banjës tuaj. Ajo mund të ketë forma katrore, rrethore që përshtatet me preferencat dhe hapësirën e disponueshme.

  2. Materiali: Kabina e dushit "Orbit" është e prodhuar nga materiali i cilësisë së lartë.

  3. Kjo kabine dushi ka xham akulli me trashësi 5 mm, i cili i jep një pamje të veçantë dhe ofron privatësi gjatë përdorimit të dushit.

Çmimi i rregullt 19,000 Lekë
Çmimi i rregullt 25,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 19,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:29261

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!