Kabine dushi Orbit katrore xham transparent

Sanica

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Sanica

Kabine dushi Orbit katrore

Xham transparent 5 mm

Karakteristikat kryesore të Kabines së dushit "Orbit" me xham transparent:

  1. Dizajni i kabines: Kabina e dushit "Orbit" ka një dizajn modern dhe elegant, i cili përshtatet lehtësisht me estetikën e banjës tuaj. Kabina e dushit "Orbit" me xham transparent ka një dizajn modern.

  2. Kabina e dushit "Orbit" mund të ketë forma të ndryshme, si forma katrore ose rrethore, dhe mund të jetë e pajisur me aksesorë shtesë për t'i dhënë më shumë funksionalitet dhe estetikë.

  3. Trashësia e xhamit: Kjo kabine dushi ka xham me trashësi 5 mm.

  4. Materiali: Kabina e dushit "Orbit" është e prodhuar nga materiali i cilësisë së lartë.

 

Çmimi i rregullt 17,000 Lekë
Çmimi i rregullt 23,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 17,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.

KODI:

KODI:29255

  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!