Kaldaje gazi Buderus Logamax GB

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

Bosch

Kaldaje gazi Buderus Logamax GB 172i-30iK-H

Fuqia - 28kW

ID - 7736900832

Kaldaja me gaz Logamax plus GB172i nga Buderus është një kaldajë me kondensim që ofron një dizajn të kompakt dhe tërheqës me një raport të mirë çmimi dhe performancës.

Ajo është e disponueshme në madhësi 28 kW.

KODI:

KODI:05015

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!