Kaldaje gazi Gelios Plus

ECA

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:25555

Cmimi:

Çmimi i rregullt 87,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 87,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Eca

Kaldaje gazi Gelios Plus HM LPG

Kaldaja gazi Gelios Plus HM LPG është një kaldaj gaz që prodhohet nga E.C.A. Ajo është një kaldaj muri me dy ndërruesit e nxehtësisë të pavarur. Ndërruesi i parë i nxehtësisë është bërë nga bakri i cilësisë së lartë, ndërsa ndërruesi i dytë është bërë nga çeliku i pandryshkshëm.

Kjo kaldaj ka disa përparësi, siç janë:

  • Është e dizajnuar për ngrohjen e deri në 240 metra katror dhe ujit të ngrohtë.
  • Ka një nivel të ulët të zhurmave - 43 dB.
  • Ka 17 sisteme sigurie.
  • Ka një efikasitet të lartë të përdorimit të energjisë prej 90,6%.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!