Kaldaje me dru GA

Prity

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1
Modeli

Prity

Kaldaje me dru GA

Versione: GA26 dhe GA33

Modeli GA26 GA33
Fuqia 26 + 2 kW 33 + 3 kW
Diametri i oxhakut ∅ 130mm ∅ 150mm
Pesha
159 kg 177 kg
Gjerësia 57 57
Thellësia 51 51
Lartësia 115 125

KODI:

KODI:09703

⨀Kontakto për tË marË njË ofertË mbi ketË produkt Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!