Kapak WC Ethos

Galassia

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:15085

Cmimi:

Çmimi i rregullt 10,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Galassia

Kapak WC Ethos

Koleksion klasik i paisjeve higjienike, me forma të rrumbullakëta dhe harmonike. Një projekt që të kujton traditat e lashta, për stilimin e një ambienti qetësues dhe konsolidues të tualetit.

ID - 8495

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!