Kapak WC-je Ergo soft close

Galassia

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:12440

Cmimi:

Çmimi i rregullt 12,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 12,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

GAL

Kapak WC-je Ergo soft close

Linjat e forta, format e rrumbullakëta dhe qoshet e bluara janë veçoritë e këtij koleksioni  pajisjesh higjienike, forma e të cilit, e përcaktuar nga e bardha e materialit qeramik, takohet me drurin gjithmonë të ngrohtë dhe mikpritës.

Dizajni: Antonio Pascale

ID - 7115

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!