Kapak WC-je M2

Galassia

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:12437

Cmimi:

Çmimi i rregullt 12,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 12,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

GAL

Kapak WC-je M2 50/MB65 soft close

Koleksioni i paisjeve higjienike karakterizohet nga gamën e gjerë dhe zgjedhjen e tij dimensionale. Një propozim i gjithanshëm i përshtatshëm për disa nevoja, i përshtatshëm si për ambiente të mëdha ashtu edhe për ato të vogla.

ID - 5224

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!