Kapak WC-je soft close Rekord

Kolo

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:03333

Cmimi:

Çmimi i rregullt 10,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 10,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

KOLO

Kapak WC-je soft close Rekord

Falë materialit të tij Duroplast, formës së rrumbullakosur dhe teknologjisë Soft close, e cila lejon uljen e qetë të sediljes, sigurisht që do t'ju japë kënaqësi të madhe.

Karakteristikat e sediljes së tualetit Rekord Duroplast me mbyllje të butë

  • Përmasat: 36.3 x 43.5cm
  • Ngjyra: e bardhë
  • Materiali: Duroplast
  • Forma e rrumbullakosur
  • Vula metalike
  • Me mbyllje të butë

ID - K90112000

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!