Karikues baterie Li-ion Multivolt AL 1115 CV

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:23411

Cmimi:

Çmimi i rregullt 8,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 8,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Bosch

Karikues baterie Li-ion Multivolt AL 1115 CV

Ngarkues i baterisë AL 1820 CV. Ky ngarkues është i përshtatshëm për të gjitha bateritë e sistemit profesional 14.4V dhe 18V të Bosch dhe Aleancën AMPShare. Ajo ofron një kohë të shkurtër ngarkimi dhe një ndërprerje automatike kur bateria është e ngarkuar plotësisht për të siguruar një jetëgjatësi më të gjatë të baterisë.

Fuqia- 3.6-12V -1.5A

ID - 2607225514

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!