Kasete inkaso 8cm Combifix UP720

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:14009

Cmimi:

Çmimi i rregullt 21,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 21,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Kasete inkaso 8cm Combifix UP720

ID - 109.791.00.1

Vecorite:

 • Për instalimet në mur.
 • Rrjetë suvatimi direkt i montuar paraprakisht.
 • Kornizë montimi me katër kllapa për fiksim.
 • Përmasat: 42*8 cm.
 • Thellësia minimale e reduktuar 8 cm.
 • Vëllimi i shpëlarjes, cilësimi i fabrikës: 6 dhe 3 litra.
 • Presioni i rrjedhës: 0,1 – 10 bar.
 • Lidhja e furnizimit me ujë në pjesën e sipërme majtas.
 • Thithëse e zërit.
 • Fiksim horizontal
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!