Kasete inkaso Kombifix Delta

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:09475

Cmimi:

Çmimi i rregullt 27,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 27,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Kasete inkaso 8cm Kombifix Delta

Kasetat inkaso Geberit janë klasikët e instalimeve moderne të banjës dhe janë instaluar një milion herë në mbarë botën për më shumë se 50 vjet.

ID - 110.150.00.1

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!