Kasete inkaso me telajo Duofix UP320

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:00359

Cmimi:

Çmimi i rregullt 48,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 48,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Kasete inkaso me telajo Duofix UP320

 • Kornizë çeliku e parafabrikuar 40/40, me veshje mbrojtëse ngjyrë blu Geberit
 • Cisternë e integruar Sigma (UP320) e izoluar nga kondensimi
 • Këmbët e rregullueshme në lartësi 0-20 cm për instalim në profilin UW50 ose UW75
 • 2 kallëpe qoshe për fiksim në mur
 • 2 vida me dado M12 që mbështesin tualetin e konsolit (në një distancë prej 18 ose 23 cm)
 • Lidhja universale e ujit 1/2" HV, me valvul këndi të integruar
 • Mbrojtja e ndërtimit të hapjeve të auditimit, montimi pa përdorimin e mjeteve
 • Pajisje kullimi me izolim të zërit
 • Grykë muri PE bërryl Ø 90/90 mm në thellësi e rregullueshme në 6 pozicione të ndryshme
 • Copë tranzicioni PE Ø 90/110 mm
 • Set prangash Ø 90 mm
 • Set izolues të zërit
 • Tub për lidhjen e tualetit të dushit
 • Lidhje për heqjen e erës përmes një tubi shpëlarës Ø 50 mm
 • Material për fiksim

Kasetat inkaso Geberit janë klasikët e instalimeve moderne të banjës dhe janë instaluar një milion herë në mbarë botën për më shumë se 50 vjet.

ID - 111.358.00.5

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!