Kasete inkaso me telajo Duofix Sigma

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:17019

Cmimi:

Çmimi i rregullt 38,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 38,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Kasete inkaso me telajo Duofix Sigma

 • Vëllimi i rregullueshëm i shpëlarjes
 • Cilësimi në fabrikë lejon shpëlarje të menjëhershme
 • Kasete inkaso për instalim dhe riparim pa mjete
 • Kutitë mbrojtëse të dritares së shërbimit montohen dhe shkurtohen në madhësi pa mjete
 • Mbulesa mbrojtëse mbron dritaren e mirëmbajtjes nga lagështia dhe papastërtitë
 • Shufra lëvizëse që thithin zërin për rregullime të shpejta dhe pa mjete
 • Kasete inkaso, e mbyllur plotësisht kundër kondensatës
 • Lidhja fleksibël për valvulën e mbylljes me kënd mund të vidhohet pa mjete
 • Struktura vetë-mbështetëse
 • Kornizë me profil C 4/4 cm
 • Kornizë e veshur me pluhur, blu ultramarine
 • Hyrja e ujit në qendër në pjesën e pasme ose të sipërme

Kasetat inkaso Geberit janë klasikët e instalimeve moderne të banjës dhe janë instaluar një milion herë në mbarë botën për më shumë se 50 vjet.

ID - 111.378.00.5

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!