Kasete inkaso me telajo Duofix UP200

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 1

KODI:

KODI:09262

Cmimi:

Çmimi i rregullt 48,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 48,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Kasete inkaso me telajo Duofix UP200

Kasetat inkaso Geberit janë klasikët e instalimeve moderne të banjës dhe janë instaluar një milion herë në mbarë botën për më shumë se 50 vjet.

ID - 111.291.00.1

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!