Kasete inkaso me telajo Duofix UP720

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:02550

Cmimi:

Çmimi i rregullt 45,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 45,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Kasete inkaso me telajo Duofix UP720 9cm

  • Presioni i rrjedhës - 0,1-10 bar
  • Vëllimi i shpëlarjes, cilësimi i fabrikës - 6 dhe 3 l
  • Vëllimi i shpëlarjes i madh, diapazon rregullimi - 4 / 4,5 / 6 / 7,5 l
  • Vëllimi i shpëlarjes i vogël, diapazoni i rregullimit - 2-4 l

Kasetat inkaso Geberit janë klasikët e instalimeve moderne të banjës dhe janë instaluar një milion herë në mbarë botën për më shumë se 50 vjet.

ID - 111.726.00.1

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!