Kasete inkaso NIAGARA + buton i bardhe

Styron

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:26900

Cmimi:

Çmimi i rregullt 18,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 18,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Styron

Kasete inkaso NIAGARA + buton i bardhe

Veçoritë:

  • Për sistemin e instaluar para murit
  • Valvula me kënd Schell 1/2"-3/8".
  • Lidhja e ujit nga pas/lart
  • Materiali i strukturës mbështetëse: sipërfaqe metalike, parandalon zbutjen e dridhjeve dhe izolimin e polistirolit të kondensimit
  • Mbrojtje nga mbeturinat e ndërtimit
  • Këmbë fiksuese të rregullueshme midis 0-250 mm
  • Kornizë e integruar

ID - STY-740-A

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!