Kasete inkaso Omega 82cm

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:16038

Cmimi:

Çmimi i rregullt 52,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 52,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Kasete inkaso Omega 82cm

Të dhënat teknike:

  • Presioni i rrjedhës - 0,1-10 bar
  • Presioni minimal i rrjedhës - 0,5 bar
  • Temperatura maksimale e ujit - 25 °C
  • Vëllimi i shpëlarjes i lokalizuar nga fabrika - 6 dhe 3 l
  • Rregullimi i diapazonit të një sasie të madhe uji për shpëlarje - 4,5 / 6 / 7,5 l
  • Gama e rregullimit për një sasi më të vogël uji për shpëlarje - 3–4 l
  • Llogaritni shpejtësinë e rrjedhës - 0,11 l/s

Kasetat inkaso Geberit janë klasikët e instalimeve moderne të banjës dhe janë instaluar një milion herë në mbarë botën për më shumë se 50 vjet.

ID - 111.011.00.1

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!