Kasete inkaso Omega Kombifix

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:04295

Cmimi:

Çmimi i rregullt 40,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 40,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Kasete inkaso Omega Kombifix 12cm

Lartesi -  82cm

 • Kornizë montimi me llak me katër kllapa montimi
 • Thellësia e montimit e rregullueshme: 12-20,5 cm
 • Lakimi i lidhjes mund të montohet pa mjete
 • Kasete inkaso Omega me aktivizim sipër ose përpara, e izoluar nga kondensimi
 • Vëllimi i rregullueshëm i shpëlarjes
 • Cilësimet e fabrikës lejojnë shpëlarje të menjëhershme
 • Puna e montimit dhe mirëmbajtjes në sternën e fshehur është e mundur pa mjete
 • Mbrojtja e montimit për hapjen e shërbimit mbron nga lagështia dhe papastërtia
 • Me opsion fiksimi për lidhje elektrike
 • Lidhja e ujit R 1/2"
 • Shufra me fileto M12 të përfshira
 • Bërryli i lidhjes për WC PE i përfshirë, diametri: 90 mm
 • Kompleti i lidhjes PE WC i përfshirë, diametri: 90 mm
 • Me fole tranzicioni PE, diametri: 90 mm

Kasetat inkaso Geberit janë klasikët e instalimeve moderne të banjës dhe janë instaluar një milion herë në mbarë botën për më shumë se 50 vjet.

ID - 110.000.00.1

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!