Kasete inkaso Unica+

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:08563

Cmimi:

Çmimi i rregullt 22,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 22,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Kasete inkaso Unica+

Përshkrimi i produktit:

Kasete inkaso Geberit Unica+ është projektuar për instalim të shpejtë dhe të lehtë në mure murature 8 cm për akses të plotë.

Shpëlarja aktivizohet nëpërmjet pllakës së përparme të shpëlarjes.

Të gjithë komponentët montohen pa mjete me lehtësi ekstreme.

Teknologji e konsoliduar për shpëlarje që kursen ujë, e projektuar për mure 8 cm.

Qëndrueshmëria së pari.

Shpëlarja e madhe e është e rregullueshme në 7,5, 6 apo edhe 4,5 litra ujë, dhe 4 ose 3 litra për shpëlarjen e vogël.

Kjo do të thotë se në kombinim me qeramikën e përshtatshme, ne kemi kursime edhe më të mëdha të ujit.

Kasetat inkaso Geberit janë klasikët e instalimeve moderne të banjës dhe janë instaluar një milion herë në mbarë botën për më shumë se 50 vjet.

ID - 109.770.00.1

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!