Kasete plastike AP123 me zinxhir

Geberit

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:17453

Cmimi:

Çmimi i rregullt 22,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 22,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Geberit

Kasete plastike AP123 me zinxhir

  • 9 litra
  • Gjatësia / Thellësia - 12.8 cm
  • Gjerësia - 41 cm
  • Lartësia - 38 cm)

Kasetat Geberit janë klasikët e instalimeve moderne të banjës dhe janë instaluar një milion herë në mbarë botën për më shumë se 50 vjet.

ID - 123.702.11.1

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!