Komplet, koke dushi Ø250 me krah, mbajtese, zorre dhe koke P4

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:22346

Cmimi:

Çmimi i rregullt 32,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 32,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Komplet, koke dushi Ø250 me krah, mbajtese, zorre dhe koke P4

Produktet Paini prodhohen në përputhje me standardet rigoroze ndërkombëtare që parashikojnë përdorimin e lëndëve të para me cilësi superiore që përputhen me standardet strikte UNI-CEE, kontrollin e procesit të prodhimit dhe analizën e funksionimit të çdo produkti individual, duke garantuar kështu cilësinë dhe sigurinë.
Rubinetteria Paini është një nga kompanitë e pakta italiane në këtë sektor që disponon markat e miratimit IAPMO.

Produkti është jashtëzakonisht rezistent, si ndaj gërryerjes ashtu edhe ndaj kimikateve pastruese.

Kit perfekt për të kompletuar mobilimin e banjës tuaj, të gjitha produktet kanë linja të buta dhe të holla me një dizajn të rrumbullakosur dhe modern.

Përshtatet me nevoja të ndryshme dhe shije estetike, për ata që i kushtojnë vëmendje detajeve.

ID - 53CR441P4

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!