Koke dushi P6 me mbajtese bronzi me zorre

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:16809

Cmimi:

Çmimi i rregullt 14,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 14,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Koke dushi P6 me mbajtese bronzi me zorre

Ky komplet dushi ka linja katrore dhe vendimtare me një dizajn modern dhe avangard të përshtatshëm me çdo stil të mobiljeve të tualetit nga më klasikët deri tek më aktualët, ngjyrë kromi do ti japë tualetit ekskluzivitet dhe shkëlqim, duke krijuar gjithashtu një mikpritje dhe atmosferë inovative.

Është i kompletuar me një suport dushi të artikuluar të montuar në mur, fleksibël në Silverflex 150 cm të gjatë për të siguruar një lehtësi më të madhe përdorimi dhe një dush dore me një avion me një estetikë të rafinuar, perfekt për ata që duan të guxojnë dhe në të njëjtën kohë të kenë një produkt me cilësi të lartë.

Tiparet:

  • Dush dore me një avion të vetëm
  • Silverflex fleksibël 175 cm
  • Lidhje standarde 1/2" G
  • Materiali: bronzi
  • Ngjyra: krom

ID - 53CR440QQP6

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!