Koke dushi HansaActivejet Digital Ø120 me bluetooth dhe veteushqim

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:26009

Cmimi:

Çmimi i rregullt 32,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 32,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Koke dushi HansaActivejet Digital Ø120 me bluetooth dhe veteushqim

ID - 84310180

Kurseni deri në 22% në konsumin e ujit dhe energjisë me dushin tonë të ri dixhital HANSAACTIVEJET.

Duke lidhur dushin e dorës me aplikacionin Digital Hand Shower, mund të vendosni objektivat e konsumit të ujit, të merrni të dhëna për përdorimin tuaj afatgjatë dhe të përdorni këshilla për kursimin e ujit.

 • Ekrani i integruar ofron njohuri mbi konsumin total të ujit dhe energjisë
 • Mundësohet nga rrjedha e ujit – nuk kërkohen bateri
 • E thjeshtë për t'u ngjitur - përshtatet me të gjitha dushet standarde

Veçoritë

 • Shfaq me reagime në kohë reale për konsumin e ujit dhe energjisë
 • Numri i funksioneve të spërkatjes - 1 funksion spërkatës
 • Teknologji kundër gëlqeres (e lehtë për t'u pastruar)
 • Spërkatje dushi - Ndjeshme - Rrjedhë e butë e ujit
 • Ngjyrë - Krom/Gri e hapur

Atributet e rrjedhës

 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar (me kontrollues të rrjedhës) - 13.2 l/min

Vetitë teknike

 • Madhësia e lidhjes - G1/2
 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +65°C
 • Materiali - Kompozit
 • Presioni i punës - 0,5 - 5 bar

Elektronikë

 • Versioni Bluetooth - 4.x (D054404)

ID - 84310180

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!