Koke dushi me 3 funksione HANSABASICJET Style

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:28257

Cmimi:

Çmimi i rregullt 5,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 5,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Koke dushi me 3 funksione HANSABASICJET Style

Veçoritë

 • Numri i funksioneve të spërkatjes - 3 funksione spërkatëse
 • Kontroll eko rrjedhës, teknologji kundër gëlqeres (e lehtë për t'u pastruar)
 • Spërkatje dushi
 • Normal - Rrjedhë uji i njëtrajtshëm dhe i butë, Freskues
 • Rrjedhë e fortë uji, aktivizon dhe freskon trupin, Relaksues
 • Rrjedhë uji i butë, i këndshëm për të gjithë trupin
 • Ngjyrë - krom

Atributet e rrjedhës

 • Eko-rrjedhje në 3 bar - 9 l/min
 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar - 18 l/min
 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar (me kontrollues të rrjedhës) - 15 l/min

Vetitë teknike

 • Madhësia e lidhjes - G1/2
 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +65°C
 • Materiali - Kompozit
 • Presioni i punës - 0,5 - 5 bar

ID - 44620500

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!