Koke me Krah dushi e rrubullaket Ø300 HansaViva

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:25944

Cmimi:

Çmimi i rregullt 54,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 54,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Koke me krah dushi e rrubullaket Ø300 HansaViva

Veçoritë

 • Numri i funksioneve të spërkatjes - 1 funksion spërkatës
 • Dush sipër
 • Kontroll i rrjedhës eko
 • Lidhje rrotulluese me top
 • Teknologji kundër gëlqeres (e lehtë për t'u pastruar)

Spërkatje dushi

 • Shi - Përrua uji i barabartë dhe i fortë
 • Ngjyrë - krom

Atributet e rrjedhës

 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar (me kontrollues të rrjedhës) - 12 l/min

Vetitë teknike

 • Madhësia e lidhjes - G1/2
 • Madhësia DN (dimensioni nominal) - DN15
 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +65°C
 • Materiali - Tunxh
 • Projeksioni - 357 mm
 • Presioni i punës - 0,5 - 10 bar

 

ID - 44260300

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!