Koke me krah dushi tavanore e rrubullaket HansaViva

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:25946

Cmimi:

Çmimi i rregullt 44,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 44,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Koke me krah dushi tavanore e rrubullaket HansaViva

Verisone:

Ø200 mm dhe Ø300 mm

Veçoritë

 • Fije e jashtme, Pllakat mbuluese
 • Numri i funksioneve të spërkatjes - 1 funksion spërkatës
 • Dush sipër
 • Kontroll i rrjedhës eko
 • Lidhje rrotulluese me top
 • Teknologji kundër gëlqeres (e lehtë për t'u pastruar)
 • Spërkatje dushi - Shi - Përrua uji i barabartë dhe i fortë
 • Ngjyrë - krom
Atributet e rrjedhës
 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar (me kontrollues të rrjedhës) - 12 l/min
Vetitë teknike
 • Madhësia e lidhjes - G1/2
 • Madhësia DN (dimensioni nominal) - DN15
 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +65°C
 • Materiali - Tunxh
 • Presioni i punës - 0,5 - 5 bar

 

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!