Koke + krah dushi tavanore katrore HansaBasicjet

Hansa

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:25957

Cmimi:

Çmimi i rregullt 22,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 22,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

HANSA

Koke + krah dushi tavanore katrore HansaBasicjet

Permasat - 200 x 200 mm

Veçoritë

 • Fije e jashtme, Pllakë(at) mbuluese
 • Numri i funksioneve të spërkatjes - 1 funksion spërkatës
 • Dush sipër
 • Lidhje rrotulluese me top
 • Teknologji kundër gëlqeres (e lehtë për t'u pastruar)
 • Spërkatje dushi - Shi - Përrua uji i barabartë dhe i fortë
 • Ngjyrë - krom

Atributet e rrjedhës

 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar - 15 l/min
 • Shpejtësia e rrjedhës në 3 bar (me kontrollues të rrjedhës) - 9 l/min

Vetitë teknike

 • Parandalimi i kthimit (EN1717) - AA
 • Madhësia e lidhjes - G1/2
 • Madhësia DN (dimensioni nominal) - DN 15
 • Furnizimi me ujë të ngrohtë - maksimumi +65°C
 • Gjatësia / Lartësia - 259 mm
 • Materiali - Tunxh/plastikë
 • Presioni i punës - 1 - 10 bar

ID - 44370200

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!