Kollonë dushi diellore Happy me runinetë për larje këmbësh

Arkema

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:31874

Cmimi:

Çmimi i rregullt 29,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 29,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Arkema

Kollone dushi diellore Happy me runinete per larje kembesh

Ngjyre - Blu

Me një dizajn inovativ dhe origjinal, dushi Happy nga Arkema Design e kthen kopshtin në një hapësirë ​​relaksi që mund ta shijoni gjatë gjithë ditës. Dushi është prej polietileni HD dhe është rezistent ndaj rrezeve UV, kripës dhe gëlqeres.

Është veçanërisht i përshtatshëm për ambiente të jashtme dhe mund të zhvendoset lehtësisht.

Dushi portativ solar nga Happy 23 l, do t'ju pushtojë jo vetëm me dizajnin luksoz italian, por mbi të gjitha mjeshtëria dhe materialet e cilësisë së lartë nga të cilat është bërë do t'ju habisin. Falë këtij dushi, do të keni ujë të nxehtë falas dhe një aksesor fantastik për kopshtin apo pishinën tuaj. Dushi Happy Solar nga dizajnerët italianë Arkema Design rrezaton qetësi dhe elegancë në kopshtin tuaj dhe është i pajisur me një rezervuar të madh alumini me jo më pak se 23 litra ujë dhe funksionim diellor brenda dhe jashtë dushit. Depozita e ujit nxehet nga rrezet e diellit, kështu që ju mund të shijoni ujë të ngrohtë dhe të këndshëm.

Polietileni HD përdoret për prodhimin e trupit të dushit Happy, i cili njihet për qëndrueshmërinë e tij. Dushi është shumë rezistent ndaj ndryshimeve të shpejta të temperaturës.

Dimensionet - 17,5 x 20,5 x H220 cm

ID - H120/5002

Karakteristika:

Kapaciteti rezervë 23 litra
Ngjyra Blu
Tipi ujë të ftohtë + të nxehtë
Lloji i montimit instalim fik
Lidhja e ujit zorrë kopshti
Diametri i tubit 1/2 inç
Kokat e dushit me larëse këmbësh, jet
Rubinetat e dushit mikser me një levë
Lartësia 220 cm
Pesha 7 kg
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!