Kollonë dushi diellore Happy One me rubinetë për larje këmbësh

Arkema

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:31875

Cmimi:

Çmimi i rregullt 33,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 33,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

home and Arkema

Kollonë dushi diellore Happy One me rubinetë për larje kembesh

Ngjyrë e kuqe

Happy One ështe është një dush SOLAR i bërë nga linja të buta.

Vetë-mbështetës i montuar në bazën e dushit të, e bën kopshtin një vend për tu çlodhur gjatë gjithë ditës.

E bërë nga polietileni HD, i reziston rrezeve UV, kripës dhe gurit gëlqeror.

Është veçanërisht i përshtatshëm për ambiente të jashtme dhe mund të zhvendoset lehtësisht për çdo cilësim të mëvonshëm.

Instalim i lehtë dhe i menjëhershëm, nuk kërkon aftësi specifike.

Karakteristikat:

  • Ujë i ngrohtë pa kosto
  • Rezistent ndaj rrezeve ultraviolet - kripësi - kundër shkallës
  • Valvul sigurie e integruar
  • Lehtë për t'u instaluar, nuk kërkohen aftësi specifike
  • E bërë nga polietileni HD
  • Rubinetë per larje këmbësh
Kapaciteti rezervë 23 litra
Ngjyra Blu
Tipi ujë të ftohtë + të nxehtë
Lloji i montimit instalim fik
Lidhja e ujit zorrë kopshti
Diametri i tubit 1/2 inç
Kokat e dushit me larëse këmbësh, jet
Rubinetat e dushit mikser me një levë
Lartësia 220 cm
Pesha 7 kg

 

ID - F120/3207

Prodhuar në Itali

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!