Kollonë dushi diellore Happy XL me rubinetë për larje këmbësh

Arkema

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

KODI:

KODI:31876

Cmimi:

Çmimi i rregullt 43,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 43,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Arkema

Kollone dushi diellore Happy XL me rubinete per larje kembesh

Kollonë dushi diellore prej polietileni HD në natyrë me rubinetë këmbësh nga Arkema Design Italian.

Ajo vjen në shumë ngjyra dhe është plotësisht miqësore me mjedisin.

Ka nevojë vetëm për furnizim me ujë të ftohtë, pasi nxehtësia sigurohet nga paneli diellor që ka të instaluar. Shtylla e saj e projektuar posaçërisht mbledh nxehtësinë e diellit dhe ngroh ujin në mënyrë efikase, brenda rezervuarit të saj.

Eshte i pajisur me rezervuar 44 litra qe e ben te pershtatshem per perdorim profesional ne hotele, kampe, resorte, plazhe, pishina etj, si dhe për përdorim shtëpiak.

E bërë nga polietileni HD, është rezistent ndaj rrezeve UV-kripë-gëlqerore.

Dimensionet - 24.5 x 26 x 220 cm

Pesha - 13 kg

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!