Kollonë dushi tradicionale Funny Yin

Arkema

Kalo te informacioni i produktit
1 e 6

KODI:

KODI:31877

Cmimi:

Çmimi i rregullt 58,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 58,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Arkema

Kollone dushi tradicionale Funny Yin me koke Ø250 + dalje te dyte

Një dush Ttradicional me ujë të nxehtë/të ftohtë i bërë nga polietileni HD.

Një dizajn i pastër, elegant me vëmendje ndaj detajeve. Është e thjeshtë, argëtuese dhe moderne. 

Ka aksesorë kromi që kontrastojnë me dizajnin e tij minimal.

Ata e bëjnë atë të veçantë.

Dushi mund të konfigurohet sipas dëshirës me dy lloje lidhjesh uji: me lidhje anësore ose me lidhje dyshemeje.

Elegancë dhe perfeksion për çdo hapësirë: është i përshtatshëm për instalim si brenda ashtu edhe jashtë.

Është plotësuesi i përsosur për zonën e pishinës, hoteleve, resorteve si dhe për përdorim shtëpiak.

Harmonia dhe eleganca e formave të saj e bëjnë atë të përshtatshëm për çdo ambient.

Dimensionet - 17 x 17 x 232 cm

Pesha - 7 kg

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!