Kondicioner Boria

Hakson

Kalo te informacioni i produktit
1 e 4

KODI:

KODI:32058

Cmimi:

Çmimi i rregullt 51,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 51,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Hakson

Kondicioner Boria

boria

Eficenca energjitike energjise A++

  • Vetëpastrim
Pastron kondicionerin duke ngrirë avulluesin me lagështi në pajisje dhe duke hequr papastërtitë ndërsa shkrihet.
  • WIFI i integruar
Instaloni aplikacionin Tuya në një smartphone Apple ose Android, më pas lidhni pajisjet me pajisjen inteligjente për të kontrolluar sistemin nga kudo dhe në çdo kohë.
  • Triple Plus Filtra
Përdor një filtër të fuqishëm të përzier plus filtër elektronik, i kombinuar për të parandaluar kondicionerin nga mikro-grimcat e dëmshme duke përfshirë pluhurin, virusin dhe bakteret.
  • Gjumë i mirë
Siguroni gjumë të mirë në minimum 18dB(A), siguron rehati optimale dhe ruajtje të energjisë ndërsa flini të qetë.
  • Instalim i lehtë
Me mbajtësen e zgjatur, tubacionet alternative të kullimit dhe hapësirën më të gjerë të tubave brenda kursejnë shumë kohë nga koha e instalimit.
  • Blue Fin
Karakteristikat e tij hidrofilike dhe anti-korrozive ndihmojnë në kalimin e qetë të kondensatës. Për të krijuar një mjedis më të mirë, duke hequr mikro-grimcat si pluhuri, virusi dhe mikrobet.
  • Venturi Airflow

Bëjeni erën nga kondicioneri më tej, më të shpejtë dhe më të fortë. në mënyrë që ajri i ftohtë të mund të shpërndahet në mënyrë të barabartë në çdo cep të dhomë.

                                       
Turbo Cooling     Easy Installation        Wi-Fi Standart        Whispering Air
 
                                              

Anti Corrosion     Triple Plus Filters       Venturi Airflow         Coanda Plus

Të dhënat teknike - Boria Technical Specification

Modeli Boria Boria Boria
Njesia e brendshme BO09IDU BO12IDU BO18IDU
Njesia e jashtme IR09ODU IR12ODU IR18ODU
Fuqia 9000 Btu/h 12000 Btu/h 18000 Btu/h
Fuqia nominale 2.6(0.8-3.0) kW 3.2(0.8-3.6) kW 4.6(1.3-5.8) kW
Eficenca energjitike A++ A++ A++
Konsumi vjetor 149 kWh/a 201 kWh/a 287 kWh/a
Funkisonimi (min - max) -10 - 43 ℃ -10 - 43  -10 - 43 
Ngrohje
Fuqia 9555 Btu/h (2730-10920) 11940 Btu/h (2730-14330) 17740 Btu/h (4770-20470)
Fuqia nominale 2.8(0.8-3.2) kW 3.5(0.8-4.2) kW 5.2(1.34-6) kW
Eficenca energjitike Mild/Warm/Cold A+/A+++/- A+/A+++/- A+/A+++/-
Konsumi vjetor 840 kWh/a 980 kWh/a 1610 kWh/a
Funkisonimi (min - max) -15 - 24 ℃ -15 - 24 ℃ -15 - 24 ℃
Njesia e brendshme
Dimensionet 805/200/290 mm 805/200/290 mm 975/220/320 mm
Dimensionet e paketimit 874/270/363 mm 874/270/363 mm 1050/301/397 mm
Pesha Neto / Bruto 8.3/10.5 kg 8.3/10.5 kg 11.6/14.4 kg
Zhurma 54 dB(A) 56 dB(A) 57 dB(A)
Njesia e jashtme
Kompresori HIGHLY HIGHLY HIGHLY
Dimensionet 700/245/544 mm 700/245/544 mm 800/275/553 mm
Dimensionet e paketimit 819/320/585 mm 819/320/585 mm 902/375/607 mm
Pesha Neto / Bruto 22.8/25.3 kg 23.6/26.1 kg 32.7/36.5 kg
Zhurma 62 dB(A) 63 dB(A) 65 dB(A)
Lloji i ftohësit R32 R32 R32
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!