Kondicioner Climate5000

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:19237

Cmimi:

Çmimi i rregullt 70,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 70,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Bosch

Kondicioner Climate5000

  • Kondicioner i montuar në mur për të siguruar ftohje dhe ngrohje gjatë gjithë vitit nga i njëjti burim i disponueshëm në daljet 2 kW, 2,6 kW, 3,5 kW, 5,3 kW, 7 kW
  • I përshtatshëm për prona komerciale si dyqane, zyra dhe prona të mëdha shtëpiake
  • Ftohës miqësor ndaj mjedisit R32
  • Kohëmatësi: Funksioni i kohëmatësit ndez dhe fiket automatikisht njësinë dhe ndihmon në uljen e kostove të energjisë
  • Funksioni më ndiqni: Ftohja ose ngrohja e saktë ofron rehati në varësi të vendndodhjes tuaj në dhomë
  • Modaliteti Turbo: Ky funksion rrit shpejtësinë e ventilatorit për të arritur temperaturën e kërkuar më shpejt
  • Cilësi e përmirësuar e ajrit falë katalizatorit me densitet të lartë, të ftohtë dhe filtrave bio
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!