Kondicioner Climate8000i

Bosch

Kalo te informacioni i produktit
1 e 8

KODI:

KODI:27302

Cmimi:

Çmimi i rregullt 140,000 Lekë
Çmimi i rregullt 170,000 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 140,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Bosch

Kondicioner Climate8000i

Pajisja e Bosch më e mirë në klasë për sa i përket efikasitetit të energjisë, funksioneve të komoditetit me cilësi të lartë dhe dizajnit të jashtëzakonshëm.

Dizajn magjepsës që i përshtatet stilit tuaj
Zgjidhni nga ngjyra të shumta tërheqëse

Efikasiteti maksimal
Efikasiteti më i lartë me A+++ në modalitetin e ftohjes dhe ngrohjes garanton një atmosferë të këndshme dhe kursen energji.

Thjesht kurseni para dhe energji
Sensori i pranisë e kalon kondicionerin në modalitetin ECO për të reduktuar konsumin e energjisë kur nuk jeni në dhomë. Njësia e ajrit të kondicionuar është gjithashtu e aktivizuar nga interneti dhe për këtë arsye mund të kontrollohet lehtësisht nëpërmjet aplikacionit Bosch HomeComEasy.

Thithni ajër të pastër dhe të shëndetshëm
Teknologjia unike Plasmacluster përdor jone pozitive dhe negative për të pastruar ajrin dhe për të eliminuar bakteret dhe organizmat e tjerë të dëmshëm. Kjo siguron gjithmonë ajër të pastër dhe të shëndetshëm.

Të dhëna teknike:

Modeli Climate 8000i 9000 BTU Climate 8000i 12000 BTU
Niveli i fuqisë së zërit të brendshëm gjatë ftohjes 57 dB 59 dB
Niveli i fuqisë së zërit të jashtëm gjatë ftohjes 57 dB 61 dB
Niveli i fuqisë së zërit të brendshëm gjatë ngrohjes 57 dB 59 dB
Niveli i fuqisë së zërit të jashtëm gjatë ngrohjes 57 dB 61 dB
Norma sezonale e efikasitetit të energjisë (SEER) 8.5 8.5
lasa e efikasitetit të energjisë së ftohjes A+++ A+++
Klasa e efikasitetit energjetik për ngrohje me kondicioner mesatar A+++ A+++
Rrjedha nominale e ajrit (brenda) 786 m³/h 852 m³/h
Rrjedha nominale e ajrit (jashtë) 1950 m³/h 1950 m³/h
Njësia e jashtme CLC8001i 25E CLC8001i 35E
Gjerësia 800 mm 800 mm
Lartësia 630 mm 630 mm
Thellesi 300 mm 300 mm
Temperatura maksimale e funksionimit të ftohjes 48°C 48°C
Temperatura minimale e funksionimit të ftohjes -10°C -10°C
Temperatura maksimale e funksionimit gjatë ngrohjes 24°C 24°C
Temperatura minimale e funksionimit të ngrohjes -15°C -15°C
Njësia e brendshme CLC8001i-W 25 ET CLC8001i-W 35 ER
Gjerësia 879 mm 879 mm
Lartësia 289 mm 289 mm
Thellesi 229 mm 229 mm
Temperatura maksimale e funksionimit të ftohjes 32°C 32°C
Temperatura minimale e funksionimit të ftohjes 16°C 16°C
Temperatura maksimale e funksionimit gjatë ngrohjes 30°C 30°C
Temperatura minimale e funksionimit të ngrohjes 0°C 0°C

 

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!