Kondicioner Iria

Hakson

Kalo te informacioni i produktit
1 e 5

KODI:

KODI:31489

Cmimi:

Çmimi i rregullt 47,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 47,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Hakson

Kondicioner Iria

IR09WIDU, IR12W888IDU, IR18WIDU, IR24WIDU 1

Kursimi i energjise A++

  • Vetëpastrim

Pastron kondicionerin duke ngrirë avulluesin me lagështi në pajisje dhe duke hequr papastërtitë ndërsa shkrihet.

  • WIFI i integruar

Instaloni aplikacionin Tuya në një smartphone Apple ose Android, më pas lidhni pajisjet me pajisjen inteligjente për të kontrolluar sistemin nga kudo dhe në çdo kohë.

  • Auto Swing - Lart dhe poshtë

Lëvizje vertikale për të arritur kënde të ndryshme të ajrit.

  • Triple Plus Filtra

Përdor një filtër të fuqishëm të përzier plus filtër elektronik, i kombinuar për të parandaluar kondicionerin nga mikro-grimcat e dëmshme duke përfshirë pluhurin, virusin dhe bakteret.

  • Blue Fin

Karakteristikat e tij hidrofilike dhe anti-korrozive ndihmojnë në kalimin e qetë të kondensatës. Për të krijuar një mjedis më të mirë, duke hequr mikro-grimcat si pluhuri, virusi dhe mikrobet.

  • Gjumë i mirë

Siguroni gjumë të mirë në minimum 18dB(A), siguron rehati optimale dhe ruajtje të energjisë ndërsa flini të qetë.

  • Diagnozë e zgjuar

Për të lehtësuar mirëmbajtjen, kodi i gabimit shfaqet në ekranin LED të njësisë së brendshme.

  • 88 Ekrani

Në panel, shfaqet temperatura aktuale e dhomës, si dhe temperatura e synuar.

                                        
Turbo Cooling     Easy Installation       Wi-Fi Standart         Whispering Air

          

Anti Corrosion       Triple Plus Filters

Të dhënat teknike - Iria Technical Specification 

Modeli Iria Iria Iria Iria
Njesia e brendshme IR09WIDU IR12WIDU IR18WIDU IR24WIDU
Njesia e jashtme IR09ODU IR12ODU IR18ODU IR24ODU
Fuqia

8870 Btu/h

(2730-10238)

10920 Btu/h

(2730-12286)

15690 Btu/h

(4430-18080)

21150 Btu/h

(4430-25250)

Fuqia nominale 2.6(0.8-3.0) kW 3.2(0.8-3.6) kW 4.6(1.3-5.3) kW 6.2(1.3-7.4) kW
Eficenca energjitike A++ A++ A++ A++
Konsumi vjetor 143 kWh/a 184 kWh/a 256 kWh/a 324 kWh/a

Funkisonimi

(min - max)

-10 - 43 ℃ -10 - 43℃ -10 - 43℃ -10 - 43℃
Ngrohje
Fuqia

9555 Btu/h

(2730-10920)

11603 Btu/h

(2730-14330)

15690 Btu/h

(4430-18080)

21500 Btu/h

(4770-25590)

Fuqia nominale 2.8(0.8-3.2) kW 3.4(0.8-4.2) kW 4.6(1.3-5.3) kW 6.3(1.4-7.5) kW
Eficenca energjitike A+/A++/- A+/A++/- A+/A++/- A+/A+++/-
Konsumi vjetor 840 kWh/a 980 kWh/a 1155 kWh/a 1610 kWh/a

Funkisonimi

(min - max)

-15-24℃ -15-24℃ -15-24℃ -15-24℃
Njesia e brendshme
Dimensionet

820/195/280

mm

820/195/280

mm

865/200/290

mm

1008/225/318

mm

Dimensionet e paketimit

883/342/269

mm

883/342/269

mm

954/279/355

mm

1085/325/403

mm

Pesha

Neto / Bruto

8.2/10.5 kg 8.2/10.5 kg 8.7/10.9 kg 11.6/14.4 kg
Zhurma 54 dB(A) 56 dB(A) 59 dB(A) 64 dB(A)
Njesia e jashtme
Kompresori HIGHLY HIGHLY SANYO HIGHLY
Dimensionet

700/245/544

mm

700/245/544

mm

800/275/553

mm

800/275/553

mm

Dimensionet e paketimit

819/320/585

mm

819/320/585

mm

954/409/627

mm

954/409/627

mm

Pesha

Neto / Bruto

22.8/25.3 kg 23.5/26 kg 29.2/32.1 kg 32.7/36.5 kg
Zhurma 62 dB(A) 63 dB(A) 65 dB(A) 68 dB(A)
Lloji i ftohësit R32 R32 R32 R32
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!