Kondicioner portativ Dolceclima Silent

Olimpia Splendid

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:29437

Cmimi:

Çmimi i rregullt 84,000 Lekë
Çmimi i rregullt 0 Lekë Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 84,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Olimpia Splendid

Kondicioner portativ Dolceclima Silent

Mbulimi - Rreth 30 m2

Balanca më e mirë midis rehatisë dhe dizajnit.

Kondicioner portativ i klasit A+ që ftoh deri në 2.7 kW.

Kondicioner i klasit A+ me konsum më të ulët të energjisë

Falë Wi-Fi të integruar, është e mundur të trajtoni çdo funksion nga telefoni, edhe jashtë shtëpisë.

Gazi natyror ftohës R290 dhe Teknologjia Blue Air garantojnë shpërndarjen më të mirë të ajrit të ftohtë dhe respektin maksimal për mjedisin.

 • Teknologjia Blue Air

Një teknologji inovative që gjeneron një avion ajri të lartë dhe të thellë, i cili nuk prek drejtpërdrejt banorët e dhomës, por kontribuon në përhapjen e një temperature homogjene në mjedis.

 • WI-FI I INTEGRUAR

Duke shkarkuar aplikacionin OS Comfort, është e mundur të menaxhoni të gjitha funksionet e tij nga telefoni juaj inteligjent, edhe kur jeni larg shtëpisë.

 • Ekran me prekje

Paneli i kontrollit me ekran me prekje, me ndikim minimal estetik, për kontroll të menjëhershëm.

 • Ftohësi natyror

Ftohësi natyral R290 rrit koeficientin e performancës së makinerive dhe zvogëlon ndikimin e tyre të mundshëm në ngrohjen globale.

Skeda Teknike:

 • Kapaciteti nominal ftohës: 2,7 kW
 • Kapaciteti ftohës: 12.000 BTU/h
 • Klasa e energjisë: A+*
 • Indeksi i vlerësuar i efikasitetit të energjisë: EER 3,1
 • Kapaciteti maksimal dehumidues: 1,5 l/orë
 • Karikimi i gazit ftohës R290 0,20 kg
 • Niveli i presionit të zërit: min-max dB(A) 48-51
 • Niveli i fuqisë së zërit: dB(A) 65
 • Pajisur me një kanal fleksibël për shkarkimin e ajrit (ø 120 mm, gjatësia 1,5 m)
 • Pa rezervuar: asgjësimi automatik i kondensimit
 • 3 shpejtësi ventilatori
 • Funksionet e ventilatorit, heqjes së lagështirës, automatike, gjumit, turbo
 • Wi-Fi i integruar
 • Ekran LCD
 • Kohëmatësi 12 orë
 • Doreza praktike anësore
 • Rrotat
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!