Kondicioner portativ Dolceclima Brezza 14 HP

Olimpia Splendid

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:31970

Cmimi:

Çmimi i rregullt 84,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 84,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
 • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Olimpia Splendid

Kondicioner portativ Dolceclima Brezza 14 HP

Dolceclima Brezza 14 HP WiFi është kondicioneri portativ me pompë nxehtësie që ofron rehati shumë të personalizueshme falë një përplasjeje të motorizuar që drejton rrjedhën e ajrit dhe kontrollet e gjeneratës së fundit për kontroll të avancuar të temperaturës

 • Kondicioner me pompë nxehtësie. Falë kësaj veçorie ju mund të zëvendësoni ose mbështesni ngrohjen tradicionale në stinët e ndërmjetme.
 • Rrjedha e ajrit mund të drejtohet lehtësisht në dhomë, falë kapakëve të motorizuar në pjesën e sipërme të njësisë
 • WIFI Dhe Kontroll zëri

Falë Wi-Fi të integruar dhe pajtueshmërisë me kontrollorët më të zakonshëm të zërit, ai mund të menaxhohet ose me komanda zanore ose duke përdorur aplikacionin e dedikuar.

 • Ekran me prekje

Paneli i kontrollit me ekran me prekje me ndikim minimal estetik dhe ekran përpara me ndriçim të pasëm (mund të çaktivizohet) për kontroll të menjëhershëm të temperaturës.

 • Eficenca energjitike - Klasi A ne ftohje
 • Ftohës natyral

Ftohësi natyral R290 rrit koeficientin e performancës së makinerive dhe zvogëlon ndikimin e tyre të mundshëm në ngrohjen globale.

 • Ftohje, ngrohje, dehumidifikim dhe ventilim
 • 3.5 kW në ftohje
 • Fuqia e zërit 65 dB(A)
 • Kohëmatësi 24 orë, gjumë, rinisje automatike
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!