Krah dushi katror me rozete

Paini

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:03972

Cmimi:

Çmimi i rregullt 9,000 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 9,000 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Paini

Krah dushi katror me rozete

  • Permasat - 40 cm
  • Veshje - Krom
  • Lidhese - G 1/2"
  • Materiali - Tunxh
  • Siperfaqe - Me shkelqim

Trupi është prej bronzi, është një aliazh i bazuar në bakër dhe zink me një shtesë të lehtë të elementeve të tjerë, me forcë të lartë dhe rezistente ndaj konsumit.

Veshja me shkëlqim kromi është një mbrojtje e qëndrueshme kundër dëmtimeve mekanike dhe kimike, duke ruajtur shkëlqimin dhe tërheqjen estetike gjatë gjithë jetës së rubinetit.

Në të njëjtën kohë, veshja "kromi" është absolutisht e sigurt për shëndetin e njeriut, pasi aplikimi i saj kryhet në përputhje me teknologjinë CROMO 3 të zhvilluar posaçërisht nga fabrika PAINI.

ID - 50CR745T540BI

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!