La Via Lattea

Giorgio Graesan

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:15135

Cmimi:

Çmimi i rregullt 4,600 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,600 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Graesan

La Via Lattea

ID - 2050

Konsumi : 5.5 m² / liter.

Skeda Teknike:

  • Lahet plotësisht me pastrues jo agresivë.
  • Koha e tharjes 3 orë.
  • Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë larg lagështisë dhe ngricave.
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!