Lavaman inkaso

Eleganza

Kalo te informacioni i produktit
1 e 3

KODI:

KODI:31994

Cmimi:

Çmimi i rregullt 4,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 4,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Eleganza

Lavaman inkaso

Lavamani inkaso ofron një zgjidhje moderne dhe estetike për tualetin tuaj.

Forma katrorë e lavamanit i jep një pamje të rregullt dhe të përshtatshme.

Material - qeramikë

Përmasa:

  • 460 x 325 mm
  • 550 x 400 mm
  • 600 x 380 mm
Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!