Lavaman inkaso MEG11

Galassia

Kalo te informacioni i produktit
1 e 2

KODI:

KODI:13500

Cmimi:

Çmimi i rregullt 23,500 Lekë
Çmimi i rregullt Çmimi i shitjes, çmimi i shitjeve 23,500 Lekë
Ofertë Jashtë stoku. Vijnë së shpejti.
  • Transport FALAS nē porositē mbi 5000 Lekē

Galassia

Lavaman inkaso MEG11

MEG11 është një përzgjedhje e gjerë lavamanësh qeramike, duke përfshirë lavamanë të vendosur mbi struktura metalike me aksesorë, lavamanë origjinalë të varur, lavamanë monolitikë të lirë dhe pajisje sanitare të koordinuara. Kjo zgjedhje e gjerë ofron disa zgjidhje stilistike, duke filluar nga klasikët e deri tek ato më origjinalet, me vendosjen e pazakontë të lavamanit në ambientin e tualetit.

Dizajni: Centro Ricerca Galassia

Permasat - 61 x 51 cm

ID - 2045

Shikoni detajet e plota

TRANSPORTI FALAS NË POROSI MBI 5000 LEKË!